Všechny naše produkty jsou skladem a zaručujeme doručení do Vánoc pro objednávky přijaté do 15.12.2023. Od 16.12.2023 budeme mít celofiremní dovolenou.

JAK JSME FOTILI NOVOU KOLEKCI

Máme nafoceno. Zajímá vás, jak focení nových produktů probíhá? Výborně, protože v tomto článku vás vezmeme do zákulisí značky Mambi a jedno takové focení vám ukážeme pěkně zblízka.

 kolaz 2 bez slov_2

Aby se focení a s ním spojené natáčení mohlo uskutečnit, museli jsme jej pečlivě plánovat několik měsíců předem. Zamluvit si prostory, zarezervovat termíny u týmu a modelek, zajistit jednotlivé modely v padnoucích velikostech. A právě tady, u focených kousků nastal zádrhel. Rána z čistého nebe. Šicí dílnu zasáhla pandemická situace a celá výroba se proto zdržela. Ne o dny nebo týdny, nýbrž o celé měsíce. Ale nezoufali jsme. Naopak jsme se těšili na focení s předvánoční atmosférou.

 IMG_1569_2

Hlavního velení a organizování focení se chopila sama zakladatelka značky Anastasia, a to jen několik týdnů před vlastním porodem. Vzájemné pochopení, vstřícnost, spolehlivost a týmový duch se tak stali zcela zásadními prvky. S potěšením můžeme prohlásit, že všichni zúčastnění byli naprosto báječní a vše jsme zvládli tak hladce, jak jen jsme mohli.

 IMG_2055_2

Mohlo by se zdát, že focení a práce v módní branži je jen jedna velká zábava. Přece jen stačí několikrát stisknout spoušť, usmát se do objektivu a hotovo. Nebo ne? Ne. Ačkoliv si vždy každé focení nesmírně užíváme, jedná se o poměrně vyčerpávající kratochvíli vyžadující naprostou preciznost, smysl pro detail a organizační talent. Kromě domluvy s aktéry a obstaráním modelů se musí oblečení také pořádně vyžehlit, dopravit spolu s vybavením na místo činu, zajistit, aby na fotografiích vypadalo dokonale a po focení potažmo natáčení vše zase uklidit a odvézt. Výsledek však rozhodně stojí za tu námahu. Atmosféra při focení byla i tentokrát přátelská, vřelá a inspirující. Jak také jinak, když se na malé ploše sešlo tolik lidí milujících svou práci?

 IMG_1403_2

Děkujeme každému členu našeho úžasného týmu, který byl v tento den s námi a podpořil nás. Fotografie pro nás pořídil velice šikovný fotograf Jakub, se kterým jsme fotili již podruhé a doufáme, že společně budeme tvořit i dále! Za kamerou stál kameraman Ilja a před ní krásné maminky Valerie a Daniela spolu s modelkami Dominika a Laura, jimž snad nikdy nemizí úsměv z tváře.

kolaz 1 bez slov_2