Dámské Doplňky

Nejen šaty dělají člověka. Doplňte svůj outfit dalšími dámskými doplňky oblečení, jako je mašle, gumička do vlasů, ale i lehký šátek. Doplňky MAMBI můžete kombinovat a ladit podle své vlastní intuice a vytvořit si tak nádherný styl. Fantazii se meze nekladou.

Mašle se v posledním období dostaly do popředí v rámci vlasových doplňků. A k čemu je nosit? Ke všemu! Nejvíce ale pasují k dámským kouskům oblečení, jako jsou například vzorované šaty krátkého nebo dlouhého střihu.
Gumička do vlasů vám vytvoří během chvilky perfektní účes. Jednoduše se nasazuje a spolu se šatami vykouzlí perfektní outfit. Udělejte parádní style pro svůj každodenní cop.

 

Doporučení

Dámské doplňky vybírejte s ohledem na oblečení, které máte na sobě.
Při minimalistickému designu volíme bohatší šperky. Při šatech s velkým vzorem se vzdejte výrazných doplňků, aby nezanikla krása šatů. Nezapomeňte na pravidlo maximálně 4 dámských doplňků najednou. Vhodné je rozdělit doplňky na elegantní pro slavnostní příležitosti a takové, které nosíte každý den. Doplňky se obvykle dělí na elegantní, pro slavnostní příležitosti a každodenní.

Nejprodávanější

Cena

180250
1180250

Značky

Položek k zobrazení: 8
Gumička do Vlasů Gabi Ruženín
180 Kč
120R
Gumička do Vlasů Gabi Topaz
180 Kč
120T
Mašle do Vlasů Kristýna Ruženín
250 Kč
114R
Mašle do Vlasů Carmen Skyway
250 Kč
121S
Mašle do Vlasů Carmen Terracotta
250 Kč
112T
Mašle do Vlasů Kristýna Nefrit
250 Kč
114N
Mašle do Vlasů Kristýna Topaz
250 Kč
114T
8 položek celkem