Výměna, vrácení zdarma do 90 dnů|Doprava zdarma nad 2000 Kč!

Dámské Doplňky

Nejen šaty dělají člověka. Doplňte svůj outfit dalšími dámskými doplňky oblečení, jako je mašle, gumička do vlasů, ale i lehký šátek. Doplňky MAMBI můžete kombinovat a ladit podle své vlastní intuice a vytvořit si tak nádherný styl. Fantazii se meze nekladou.

Mašle se v posledním období dostaly do popředí v rámci vlasových doplňků. A k čemu je nosit? Ke všemu! Nejvíce ale pasují k dámským kouskům oblečení, jako jsou například vzorované šaty krátkého nebo dlouhého střihu.
Gumička do vlasů vám vytvoří během chvilky perfektní účes. Jednoduše se nasazuje a spolu se šatami vykouzlí perfektní outfit. Udělejte parádní style pro svůj každodenní cop.

 

Doporučení

Dámské doplňky vybírejte s ohledem na oblečení, které máte na sobě.
Při minimalistickému designu volíme bohatší šperky. Při šatech s velkým vzorem se vzdejte výrazných doplňků, aby nezanikla krása šatů. Nezapomeňte na pravidlo maximálně 4 dámských doplňků najednou. Vhodné je rozdělit doplňky na elegantní pro slavnostní příležitosti a takové, které nosíte každý den. Doplňky se obvykle dělí na elegantní, pro slavnostní příležitosti a každodenní.

Nejprodávanější

Cena

180250
1180250

Značky

Barva

Materiál

Položek k zobrazení: 8
8 položek celkem
Odeslání do druhého dne
Odeslání do druhého dne
S námi žádné triky. Všechny produkty skladem odesíláme následující pracovní den.