Výměna, vrácení zdarma do 90 dnů|Doprava zdarma nad 2000 Kč!

Tabulka velikostí

JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST? 

Pro online nakupování je správně určená velikost oblečení základem toho, že vám vybrané kousky perfektně sednou. Je odpovědností zákazníka, aby věnoval správnému výběru velikosti dostatečnou pozornost. Potom bude mít jistotu, že mu vybraný produkt dokonale padne.

Proto je důležité před objednáním konkrétního oblečení zjistit, jaká velikost značky MAMBI je pro vás nejvhodnější. K tomu slouží tyto tabulky – snadno v nich podle změřeného obvodu hrudníku, pasu a boků najdete tu správnou velikost. Jak se ale vlastně správně změřit? Není to nic složitého, níže najdete návod.

Naše těhotenské oblečení roste s vaším bříškem. Vyberte prosím vhodnou velikost, ale bez ohledu na měření pasu.

 

1. SPRÁVNĚ SE ZMĚŘTE

Tabulku velikostí jsme vyvinuli na základě dlouhého výzkumu a konzultací s odbornicemi. Takže pojďme na to! Vezměte si krejčovský metr a jdeme se změřit. :-)

tabulka velikosti zena

Obvod hrudníku

Vyrovnejte se v zádech, ale zároveň příliš nevystrkujte hrudník. Stůjte přirozeně. Metr protáhněte v podpaží a změřte nejširší část svého poprsí v místě přes bradavky. Měřte se v podprsence.

Obvod pasu

Obvod pasu neměřte úplně těsně, ale spíše tak, abyste se mohla klidně nadechnout. Metr obtáhněte podél svého přirozeně uvolněného pasu a změřte obvod mezi nejvyšší částí kyčelní kosti a spodními žebry. Pas je obecně nejužší místo trupu. Často bývá kousek nad pupíkem.

Obvod boků

Postavte se rovně a nohy dejte co nejvíce k sobě tak, aby se vám chodidla navzájem dotýkala. Metr obtočte v nejširší části svého zadku a boků.

Pozor! Krejčovský metr by měl být natažený, ale neměl by škrtit. Při měření si dejte pozor, aby byl metr ve vodorovné poloze. Z tohoto důvodu doporučujeme měření boků před zrcadlem, popř. můžete poprosit někoho, kdo by vám s měřením pomohl.

 

2. NAJDĚTE SVÉ MÍRY V TABULCE VELIKOSTÍ

My v MAMBI se vám snažíme proces výběru oblečení co nejvíce zjednodušit. Proto na naší stránce najdete i velikostní tabulku s rozpětím jednotlivých tělesných partií pro každou z uvedených velikostí. Doporučujeme vám, abyste se při výběru velikosti řídili právě touto tabulkou. Míry v tabulce představují míry těla, ne oblečení.

Velikost oblečení

XS

S

M

L

XL

Obvod hrudníku (cm)

84

88

92

96

100

Obvod pasu (cm)

62,2

66,4

70,6

74,8

79

Obvod boků (cm)

92

96

100

104

108

 

 

Velikost kalhotek

XS

S

M

L

XL

Obvod boků(cm)

88-93

94-99

100-105

106-111

112-116

 

 

3. DÉLKA OBLEČENÍ

U některých produktů na naší stránce najdete uvedenou i celkovou délku oblečení, jedná se většinou o šaty, košile, mikiny, roláky, trička, šortky nebo kalhoty.

Abyste dokázali správně určit, zda vám daná délka vyhovuje, podívejte se, jak se měří celková délka jednotlivých produktů.

 

size-table-hoodie

Celková délka mikin nebo triček se měří od průkrčníku až po spodní lem. Kapuce se neměří.

size-table-kalhoty

Celková délka kalhot, tepláků nebo legín se správně měří od pasu až po spodní lem.

size-table-saty

Celková délka šatů je délka zadního dílu od průkrčníku až po spodní lem.

 

Rukávy se měří ve vzpřímené poloze s rukou mírně ohnutou v lokti. Měříme od zadního středu těla, přes rameno, loket, až k zápěstí.

 

4. CO KDYŽ SI I PŘESTO NEJSEM JISTÁ VÝBĚREM VELIKOSTI?

Pokud si nevíte rady s výběrem velikosti nebo máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď, budeme rádi, pokud nám napíšete nebo nám zavoláte na naši zákaznickou linku. Se vším vám ochotně poradíme.

 

info@mambi.cz
+420 735 576 020
Po-Pá: 09:00 - 17:00