Výměna, vrácení zdarma do 90 dnů|Doprava zdarma nad 2000 Kč!

O nás

Jsme MAMBI, česká módní značka nejen pro novopečené a nastávající maminky. Naše kousky jsou luxusní, stylové, pohodlné, funkční, ale i udržitelné. Vyrábíme je totiž v duchu slow fashion. Soustředíme se na kvalitu materiálů, preciznost provedení, bereme ohledy na životní prostředí. Naše těhotenské a kojicí oblečení mohou ženy nosit nejen v období před narozením miminka a během kojení, nýbrž i poté. Kousky MAMBI jsou nadčasové a na první pohled je od běžného oblečení takřka nerozeznáte.

2K9A3582

Inspirováno maminkami

Rodinná firma MAMBI se zrodila v Brně a stojí za ní manželský pár Anastasia a Miroslav. Anastasia má k šití i designu blízko už od dětství díky mamince a babičce. Vypěstovala si tak hluboký respekt ke kvalitní krejčovské práci zohledňující individuální potřeby jednotlivců. Na vysoké škole studovala ekonomiku malých a středních podniků, přičemž si v tomto období zkusila provozovat vlastní byznys spočívající v prodeji kosmetiky. Brzy v ní však začala převládat touha tvořit něco vlastního, co bude odrážet její vlastní představy. Vyrábět přínosné produkty ulehčující život.

Anastasia studovala několik let prostřednictvím kurzů či samostudia také italskou a anglickou metodu navrhování oděvů, kdy se seznámila s tvorbou konstrukce i s technologií šití. Zároveň se začala v dospělosti zajímat o téma udržitelnosti, pomalou módu, ekologii. Myšlenka založit vlastní oděvní značku však přišla až v momentě, kdy s Miroslavem začali plánovat rodinu. Anastasia hledala vkusné kvalitní mateřské oblečení, z dostupné nabídky si ovšem nedokázala vybrat a nedostatky na trhu jí potvrzovaly další maminky z okolí. Padlo tedy rozhodnutí - založí vlastní značku oblečení pro těhotné a kojící ženy, které nechtějí dělat kompromisy. Zrodilo se MAMBI.

V MAMBI máme od začátku za cíl tvořit oblečení krásné na pohled, příjemné při nošení, praktické pro každodenní život maminky a ohleduplné k přírodě. Místo kvantity sázíme na prvotřídní kvalitu a dlouhou životnost. Vytváříme modely lichotící postavě, hýřící ženskostí a důmyslně střižené tak, aby maminkám život co nejvíce ulehčovaly. Například zapínání otvorů na kojení ukrýváme decentně do švů, díky čemuž kousky nepůsobí prvoplánově jako kojicí a ženy je mohou nosit dlouhá léta po porodu. Pracujeme s vystužením skrytých zipů pro větší odolnost oblečení nebo se zesílenými švy poskytujícími větší pohodlí. Luxusní vzhled i pocit při nošení zajišťujeme volbou látek s vysokou gramáží. Anastasia, sama maminkou, jednotlivé kusy oblečení osobně testuje a ladí k naprosté dokonalosti, aby si mohla být jistá, že oděvy MAMBI vždy dostojí svým slibům.

2K9A3551
2K9A3672
2K9A3651

Navrženo a ušito s respektem v České republice

Pro výrobu v MAMBI používáme především přírodní materiály jako bambus, len či bavlna od evropských výrobců, kteří dodržují férové pracovní podmínky. Látky i materiály komponentů Anastasia vlastnoručně vybírá, aby dohlédla na dodržení stanovených standardů značky.

Finální modely pak vznikají přímo v České republice. Výrobu pro nás zajišťují individuální švadlenky, ale také malé i větší šicí dílny. Všichni naši dodavatelé mají jedno společné - desítky let zkušeností v oboru, díky čemuž dokáží zaručit nejvyšší úroveň zpracování výsledného oblečení.

Aby se vždy využilo maximum materiálu a nevznikal zbytečný odpad, vyrábíme v MAMBI rovněž dětské oblečení, drobné doplňky a často zbytky látek využíváme pro detaily v následujících kolekcích. K obnově přírody přispíváme také prostřednictvím projektu sazimestromy.cz, jež propojuje firmy, obce a dobrovolníky, kteří společně sází stromy či keře tam, kde jich je potřeba.

Staňte se jednou z udržitelných maminek, které nosí MAMBI, také vy a pomozte nám tvořit lepší svět.