VŠE JE PROPOJENÉ

Vše je propojené. Filosofie pomalé módy, kterou se řídíme a kterou propagujeme, klade důraz nejen na kvalitu a vhodné pracovní podmínky všech, kteří se tohoto projektu účastní, ale také na stránku ekologickou. Při výrobě používáme přírodníinovativní materiály. Dáváme zbytkovým materiálům další šanci a používáme je při šití doplňků a detailů produktů z následujících kolekcí. Snažíme se tak minimalizovat možné poškození životního prostředí a tohle uplatňujeme nejen při výrobě, ale také při balení našich produktů.

sustainable fashion

Přirozeným vyústěním této filosofie tedy bylo naše rozhodnutí přispět nějakým způsobem v oblasti životního prostředí ve větší míře, než tomu bylo doposud. Přemýšleli jsme, jakým směrem se vydat, aby to bylo co nejvíce v souladu s námi samotnými a naší společnou vizí. Po určité době zvažování různých možností jsme se nakonec rozhodli podpořit neziskovou organizaci Sázíme stromy, která propojuje firmy, obce a dobrovolníky, kterým záleží na přírodě a prostředí, ve kterém žijeme.

sazimestromy_logo_white

Zdroj: sazimestromy.cz

Cílem tohoto projektu je společné sázení stromů v rámci České republiky všude tam, kde je to nejvíce potřeba. Konkrétní místa výsadby jsou pečlivě vybírána ve spolupráci s jednotlivými obecními úřady a dalšími majiteli. Finance na vysazování stromů a náklady s tím spojené tento projekt získává právě od firem, které se rozhodnou podpořit životní prostředí.

planting-trees

Zdroj: internet

V našem případě to znamená, že každý měsíc věnujeme 5 % z výdělku všech prodaných produktů na výsadbu stromů. Koupí našich produktů tedy můžete zažít dvojitou radost. Jednak z nově nabitého kousku krásného a kvalitního oblečení a zároveň získáte dobrý pocit z toho, že jste zakoupením přispěli životnímu prostředí prostřednictvím nově vysazených stromů.

A to není vše! Se zakoupeným výrobkem zároveň každý zákazník obdrží Darovací certifikát, na kterém bude uvedeno, že věnoval 5 % z objednávky na projekt Sázíme stromy.

darovaci certifikat

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení